Wednesday, January 11, 2012

We're just two lost souls


(top - H&M; vest - C&A; jeans - No More; bag, earrings, hair clip, headband - H&M; necklace, bracelet - House)

Szczęście. Ostatnio odczuwam dużo pozytywnych emocji. Optymizm mnie nie opuszcza, dobry humor także nie. Po co tracić czas na zamartwianie się, użalanie się nad sobą, myślenie w schemacie "co by było gdyby..." jak i tak to nic nie zmieni, a tylko może pogorszyć nasz stan psychiczny.
Oczywiście potrzebny jest czas na poważne przemyślenia, na zastanowienie się nad życiem, na zadawanie sobie wszelakiego rodzaju pytań, ale nie można popadać w skrajność i chodzić ze zwieszoną głową myśląc sobie "jaka szara jest rzeczywistość" i "jakie życie jest ciężkie". Nie zapominajmy o tej pozytywnej stronie życia, o wszystkich jasnych jego aspektach.
To jest takie ważne by cieszyć się życiem w dzisiejszym depresyjnym świecie.  Well, I just say be happy, and don't worry about any detail. It's depressed world, it is so important to try to have joy in everything what we do. Of course, sometimes, we have to seriously think about life, our existence, we have to ask ourselves. But we can't go to the extreme, and all the time be too serious, too sad, and think just only about hardness life. We can't forget about all those good and so bright faces of life. Inspiracja:


xoxo

4 comments:

 1. Hah, a ja akurat mam depresję i zimową chandrę...:( Śliczna stylizacja, śliczna tyy, diastema♥ N.

  ReplyDelete
 2. dobre początki, byle tak dalej! Powodzenia.

  ReplyDelete
 3. Moja mała kochana modelka :* bardzo mi się podoba :*:*

  ReplyDelete
 4. oh i like it! its the best of your .. works or styles i don't know what is it, but i was waiting for something like this. awesome!

  ReplyDelete